Wynajem busów  i vanów do Grenoble. Grenoble, w południowo-wschodniej Francji, liczy około 158.000 mieszkańców i leży we wspaniałym regionie Rodan-Alpy. Jest otoczony trzema łańcuchami górskimi: Vercors, Belledonne i Chartreuse. Przez miasto przepływają dwie rzeki: Drac i Isère, co zwiększa wspaniałość tego miejsca, które słynie z uniwersytetów i jest centrum badań naukowych. Na zachodnich przedmieściach miasta znajduje się strefa przemysłowa, która często jest przedmiotem wizyt biznesowych. Odwiedzający w celach rekreacyjnych, zwłaszcza narciarskich, znajdą miasto o musującym życiu nocnym i wysokiej jakości życia, położone pomiędzy imponującymi górami Parc Naturel Régional du Vercors i Parc Naturel Régional de Chartreuse. Wypożyczalnia samochodów Warszawa Rent-A-Car znajduje się na stacji kolejowej Grenoble, tuż przy drodze D15, która biegnie wzdłuż brzegów rzeki. Ta gałąź jest idealna dla osób przyjeżdżających pociągiem, które poszukują wynajmu samochodów Grenoble w ramach swoich planów podróży. ewypozyczalniawarszawa.pl

Wynajem mikrobusów w W Warszawie w podróży do Grenoble

Rezerwując wynajem samochodów w Grenoble with Wypożyczalnia samochodów Warszawa, znajdziesz świetny wybór w wynajmowanych samochodach i furgonetkach, składających się na kompleksową flotę pojazdów. Dlatego każdy znajdzie tu swój idealny samochód osobowy lub dostawczy, zarówno w podróży służbowej, jak i wakacyjnej. Zarezerwuj kompaktowy samochód, który jest łatwy w obsłudze podczas jazdy po mieście, podczas gdy samochód ekonomiczny oferuje doskonały stosunek jakości do ceny. Wypożyczalnia samochodów Warszawa ma również luksusowe i sportowe modele, jeśli szukasz tych modeli! Alternatywnie, przewoźnicy osób zapewniają miejsce dla grup i rodzin, a SUV-y najlepiej nadają się do jazdy w różnych warunkach terenowych, takich jak na drogach gór Grenoble.

Wynajem aut bez kaucji Warszawa w Grenoble

Wypożyczalnia busów Warszawa oferuje łatwy wynajem samochodów w Grenoble, gdy dokonujesz rezerwacji online za pośrednictwem oddziału Wypożyczalnia samochodów Warszawa Railway Station. W Grenoble jest duży wybór samochodów osobowych i dostawczych w konkurencyjnych cenach, a przy rezerwacji online można uzyskać najlepsze oferty, dodając przydatne dodatki, takie jak satnavs i foteliki dziecięce za pomocą zaledwie kilku prostych kliknięć. Oszczędzisz pieniądze na opłaconym z góry wynajmie w Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a flota składa się z pojazdów paliwooszczędnych, aby pomóc zaoszczędzić pieniądze, gdy napełniają się przy pompie, jak również ochronę środowiska.

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku

Lotnisko Grenoble jest małym lotniskiem i tam lecą linie lotnicze takie jak EasyJet i Ryanair, z częstszymi lotami w sezonie narciarskim. Lotnisko znajduje się około 40 minut drogi od Grenoble i można do niego dolecieć autobusem wahadłowym, takim jak Ben’s Bus, który kursuje do centrum miasta, jak również do ośrodków narciarskich w okolicy. Gdy już jesteś w centrum miasta, nie jest trudno dostać się na stację kolejową pieszo, aby odebrać pojazd do wynajęcia od Wypożyczalnia samochodów Warszawa.

Atrakcje w Grenoble i w Warszawie

Zaparkuj swój wynajęty bus u podstawy lokalizacji kolejki linowej Grenoble i jedź do Bastille. Tam będziesz miał wspaniałe widoki na miasto i góry. Możesz iść w dół jedną z dwóch tras dla trochę wysiłku fizycznego, jeśli tak wybierzesz. W centrum miasta, Muzeum Archeologiczne jest fascynującym miejscem, które wyjątkowo dobrze opowiada swoją historię i posiada fantastyczne artefakty. Znajduje się tu również Musee de Grenoble, w którym można podziwiać piękne dzieła mistrzów od renesansu do XXI wieku. Aby odpocząć od miasta, odwiedź Parc Paul Mistral, jeden z największych parków w Grenoble, lub Place Victor Hugo, otwartą przestrzeń z restauracjami, sklepami i fontanną.

Miejsca do odwiedzenia na zewnątrz Grenoble

Jazda do Parc Naturel Regional du Vercors jest koniecznością. Z krętymi, ale jednocześnie nadającymi się do jazdy drogami, wspaniałość tego pasma górskiego urzeknie Cię swoją wspaniałością. Weź udział w niezapomnianych wąwozach Bourne i Grotte de Choranche. Również Annecy robi piękny dzień podróży. Około 65 mil od Grenoble przez A41, to urokliwe miasteczko posiada górskie jezioro i imponujący zamek, co czyni je jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w Savoie.

Parking i informacje o ruchu drogowym w Grenoble i w Warszawie

Parking na ulicy z wykorzystaniem parkometrów jest możliwy w Grenoble, ale są też różne parkingi publiczne, niektóre z nich są podziemne. Na przykład, użyj parkingu Relais de l’Esplanade lub parkingu Q-Park Grenoble Chavant do centralnego i wygodnego parkowania. Grenoble ma systemy jednokierunkowe i strefy dla pieszych, więc dokładne odczytywanie map jest przydatną umiejętnością, lub użyć satnav, aby pomóc w nawigacji. Rocade Sud N87 tworzy obwodnicę Grenoble dla łatwiejszej jazdy do różnych części miasta.