Wynajem samochodów osobowych i furgonetek w Nantes

Nantes jest stolicą regionu Pays de la Loire w zachodniej Francji. Dawniej część historycznej prowincji Bretanii lub Bretanii, Nantes słynie z dziedzictwa architektonicznego, muzeów, galerii oraz licznych parków i ogrodów rozsianych po całym mieście. Oddział Wypożyczalnia samochodów Katowice Rent-A-Car przy dworcu kolejowym w Nantes, na Rue de la Commune, jest dogodnie zlokalizowany nieco ponad półtorej mili lub mniej niż 10 minut jazdy samochodem, na południowy zachód od centrum miasta Nantes przez Rue de StrasbourgAlbo choć nieco dalej, oddział Wypożyczalnia samochodów Katowice przy Nantes St wypozyczalniakatowice.pl.

Nasze pojazdy do wynajęcia w Nantes

Przedsiębiorstwo dąży do zaoferowania swoim klientom kompleksowego rozwiązania transportowego, a filozofia ta znajduje odzwierciedlenie w szerokiej gamie opcji wynajmu samochodów w Nantes. Różni klienci oczywiście mają różne potrzeby w zakresie pojemności miejsc siedzących, przestrzeni bagażowej, komfortu, stylu i mocy, ale nawet najbardziej wymagający znajdą pojazd, który im się spodoba w Wypożyczalnia samochodów Katowice. Dla większych grup, Wypożyczalnia samochodów Katowice posiada flotę przewoźników ludzi, w tym mini i pełnowymiarowych pojazdów wielozadaniowych i minibusów, które są dostępne w każdym z jej oddziałów, w tym w Nantes.

Tanie samochody i Van Hire w Nantes

Marka Wypożyczalnia samochodów Katowice jest rozpoznawana na całym świecie i jest synonimem ekonomicznych stawek i wyjątkowej obsługi klienta. Dzięki temu, że cała flota nowoczesnych, paliwooszczędnych pojazdów jest oferowana za pośrednictwem jednej platformy rezerwacji online, Wypożyczalnia samochodów Katowice sprawia, że wynajem samochodów w Nantes jest szybki i łatwy. Nie tylko to, ale także – decydując się na wcześniejszą zapłatę za wynajem samochodu lub furgonetki – klienci mogą zaoszczędzić 10% na kosztach wynajmu dowolnego pojazdu w dowolnym okresie.

Wynajem samochodów lotniskowych

Oddział Wypożyczalnia samochodów Katowice na lotnisku w Nantes, znany lokalnie jako lotnisko Nantes Atlantique, znajduje się mniej niż 10 mil lub mniej niż 30 minut jazdy samochodem, na południowy zachód od centrum Nantes przez południową obwodnicę N844, inaczej znaną jako obwodnica Nantes. Międzynarodowe lotnisko, które obsługuje ponad trzy miliony pasażerów rocznie, obsługiwane jest przez bezpośrednie loty z innych części Francji, Europy, w tym Wielkiej Brytanii, Ameryki Północnej i Afryki.

Atrakcje w Nantes

Do głównych atrakcji turystycznych w środkowej części Nantes należy zamek książęcy w Bretanii, czyli Zamek Książąt Bretanii na placu Marc Elder, który został wybudowany w 1207 roku. Dziś w zamku mieści się Muzeum Historyczne Nantes, które opisuje historię Nantes i okolic, w tym modele skali miasta w różnych punktach jego istnienia. Pobliska Cathédrale de Saint-Pierre et Saint-Paul, czyli katedra św. Piotra i Pawła, została ukończona dopiero w 1891 roku, po rozpoczęciu budowy ponad cztery wieki wcześniej i zawiera eklektyczną mieszankę stylów architektonicznych, w tym witraże, rzeźbione grobowce i bogato zdobione bramy. Poza centrum miasta, na północny zachód, Parc de Proce, na Rue des Dervallieres, to ogromny, dobrze utrzymany park położony w pofalowanych wzgórzach i miejsce na relaksujący spacer pomiędzy kameliami, magnoliami i rododendronami,

Miejsca do odwiedzenia poza terenem Nantes

Z dala od ośrodków miejskich, Pays de la Loire zachowuje charakter wiejski z wieloma atrakcyjnymi miastami i wsiami, do których można łatwo dotrzeć z Nantes. Redon znajduje się nieco ponad 60 minut jazdy na północny zachód od Nantes, przez N137 i D614, trasę, która biegnie wzdłuż wschodniej granicy Parku Przyrodniczego Régional de Brière lub Regionalnego Parku Przyrodniczego Brière. Miasto zostało zbudowane wokół opactwa Saint Sauveur, u zbiegu rzek Vilaine i Oust, i jest centralnym punktem kanału Nantes-Brest. Średniowieczne, murowane miasto Vannes, położone w podobnej odległości na zachód od Redon, przez rzekę D775, jest popularnym punktem wyjścia dla rejsów statkiem po Zatoce Morbihan.

Polecane parkingi – Wypożyczalnia samochodów

Nantes ma spory udział w liczbie parkingów. Parking Tour Bretagne, na Place de Bretagne, z 663 miejscami i Parking Decré-Bouffay, na Rue du Moulin, z 614 miejscami, zapewnia centralny, choć raczej ciasny parking w bezpośrednim sąsiedztwie historycznego centrum. Parking Feydeau, na Cours Commandant d’Estienne d’Orves, z 520 miejscami, znajduje się nieco dalej, ale nadal dość centralnie i zapewnia przestronne miejsca parkingowe, w przeciwieństwie do niektórych innych parkingów w Nantes. Z wyjątkiem historycznego centrum, które jest w dużej mierze obsługiwane przez pieszych, Nantes jest łatwe w nawigacji samochodem, chociaż prawdopodobnie warto dodać 25% lub więcej czasu podróży, jeśli podróżujesz w godzinach porannych lub wieczornych.